Space Combat

Cestování vesmírem je nedílnou součástí SWTOR, stejně jako samotného Star Wars. Nebudete však pouze létat na další planety, ale budete také plnit kritické mise v hlubinách vesmíru. Budete v nich muset manévrovat skrze chaotické pole asteroidů, sestřelovat nepřátelské stíhače, a v neposlední řadě se také zúčastníte dech beroucích bitev znepřátelených flotil, které budou dosahovat doslova epických rozměrů. Tedy takových velikostí, na jaké jste zvyklí z klasických Star Wars filmů.

Aby si SWTOR zachoval soulad s filmy, tak bude cestování vesmírem doslova bleskové. Zatímco bojové situace Vás posadí do pilotního křesla, kde si prožijete rychlý a akcí nabitý zážitek jako z filmu. Zjistíte taky, že i pouhá jedna vesmírná loď může znamenat vše a změnit tak vývoj galaktické historie. Podobně jako to dokázal Luke Skywalker při útoku na Hvězdu Smrti.

Plňte Vaše úkoly

Ať už jste na misi pro Vaší frakci a snažíte se tak ovlivnit rozsáhlou vesmírnou bitvu, nebo jste jen tak zavítali do jednoho z „hot spotů“, Space Combat systém Vás hodí přímo do středu akce. Budete se pohybovat ve předem nastaveném kurzu, který Vás povede ku cílům mise. Manévrovat svojí lodí však budete muset osobně. Je potřeba buďto vyhýbat se, nebo jinak překonávat různé překážky a nepřátele, kteří zkříží Vaši cestu.

Hlavním úkolem může být třeba eskortování spřáteleného plavidla do bezpečí, nebo dokonce zničení nepřátelského bitevního křižníku. Se zvyšující se zkušenostní úrovní Vašeho charakteru se také zvyšuje obtížnost bojových misí, stejně jako narůstá jejich komplexnost. V sázce je zkrátka pořád víc a úspěšným plněním misí získáte odměny, které budou užitečné i v jiných oblastech, než je Space Combat.

Prozkoumejte galaxii

Jakmile zahájíte Vaši SWTOR ságu podíváte se postupně do všech koutů galaxie, kde na podobné odvážlivce čekají zajímavé mise. Pokořte nejnebezpečnější pás asteroidů v galaxii a poměřte svoje síly ve velké bitvě na ledové planetě. Zkrátka prožijte širokou škálu misí v rozličných prostředích skrze celou galaxii.

––––––––––––––––––––––––––––––––––

Vesmírné souboje budou probíhat v předem navržené lokaci, kde postupujete určitým směrem. Hráč má na výběr ze široké palety zbraní a samotné mise budou otázkou několika minut – mají být takovou akční třešničkou.

S Vaší lodí můžete letět do rozličných hot spotů (žhavých míst) na galaktické mapě. Od tam se budete moci prostřílet skrze asteroidy, nepřátelské stíhače, fregaty, torpédoborce a spoustu dalších překážek, které ve Vás jistě zanechají pocit velkolepých Star Wars bitev.

Hned po vydání se PvP ve vesmíru nedočkáme, ale bude to pravděpodobně otázkou nějakého updatu nebo datadisku. Pokud nejste fandou vesmírných soubojů, nemusíte se jich účastnit. Zatím jsou totiž zcela optionální a je jen na Vás, jestli se do nich chcete pustit.

 

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Comments are closed.