Korriban

Poloha: Vnější okraj
Terén: Kamenitá poušť
Domovská planeta: Sith
Politická příslušnost: Sithské Impérium
Status: Pevně ovládan Sithy.

Domov Sithů
Původní Sithové žili na rudé a prašné planetě Korriban, odhodláni zesílit navzdory nehostinným podmínkám. Jejich úspěch vyvrcholil v nebojácnou civilizaci, která ještě zesílila poté, co po vyhnání Řádem Jediů přijeli Temní „Force-users“ (uživatelé Síly) a smíchali se s původním obyvatelstem. Tato pradávná civilizace se nakonec stala velmi mocnou a vyzvala Republiku k Velké Hyperprostorové Válce. Jejich porážka je však odehnala v malém počtu do hlubokého vesmíru, kde se znovu spojili a přestavili svoji civilizaci… odhodláni vrátit se.

V průběhu času nové Sithské Impérium ztratilo spojení s Korribanem, až do doby před pár staletími, kdy se dva Jediové vrátili z Mandalorianských válek. Tito Jediové se obrátili k Temné straně. Byli to Revan a Malak. Pokusili se znovu získat postavení Sithů a moc, ale obrátili se proti sobě a to byl jejich konec.

Pravé Sithské Impérium ovládané tisíc let starým Temným Imperátorem moudře vyčkávalo na návrat do galaxie, až do momentu kdy byli připraveni zničit Jedie a Republiku.

Znovu získat svatou planetu Korriban, znovu obnovit slavnou Sithskou Akademii a začít trénovat nové generace Sithů, kteří oddaně splní jejich Temné poselství a budou vládnout galaxii.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Comments are closed.