Dromund Kaas

Poloha: Sithský prostor
Terén: Džungle, bažiny a hlavní město Kaas City
Domovská planeta: Sithové
Politická příslušnost: Sithské Impérium
Status: Po Velké hyperprostorové válce znovu objevena Sitským Impériem, kde se formovalo na znovupovstání. Sídlí zde Imperátor a Temná rada.

Křeslo Imperiální moci
Na vzdáleném pralesním světě Dromud Kaas strávili Sithové tisíc let stavbou jejich mocné válečné mašinérie, aby se připravili na napadení celé Galaxie.

Zkolonizován v pradávných dobách Sithským Impériem… hyperprostorové koordináty pro Dromund Kaas se propadlii v čase, umožňujíc této izolované planetě zmizet v zapomnění. Po zdrcující porážce ve Velké Hyperprostorové Válce se hrstka přeživších Sithů zoufale snažila uniknout anihilaci z rukou Jediů. Bezradní Sithové ponechali svůj osud náhodě a vykonali sérii nebezpečných náhodných hyperprostorových skoků a průzkumů naslepo. Po 20 let se Sithská armáda potácela bezcílně vesmírem v jeho zapomenutých částech, než konečně nalezla systém Dromund.

První století na planetě Sithové věnovali obnově slávy Imperiální společnosti. V hlubinách džungle založili magnificentní hlavní město Kaas City a postavili v něm citadelu – stojící testament síly Imperátora. Impérium nepřetržitě budovalo armádu a posilovalo flotilu – připravujíc se na nevyhnutelný návrat do známé části galaxie. Hladový po moci, Imperátor trávil spoustu času děláním a zdokonalováním esoterických rituálů temnoty – právě tyto rituály zničili atmosféru Dromund Kaasu, přetvořily ionosféru v kroužící elektrickou bouři.

Teď, o více než tisíc let později, se Impérium vrátilo do galaxie – přinášejíc s sebou totální válku. Sithové si podrobili ve válce velké množství systémů, avšak Dromund Kaas zůstává domovem pro Imperátora a jeho Temnou radu. I přestože planeta oplývá energií Temné strany, je to Imperiální námořnictvo, které má největší viditelnou přítomnost na Dromund Kaasu. Zde se odehrávají veškeré tahy Impéria ve hře o moc, zde se kovají a lámají aliance. Pro nadcházející Moffy a Imperiální agenty úspěch – a přežití – spočívá ve schopnosti ovládnout tyto hry intrik.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Comments are closed.