Balmorra

Poloha: Region kolonií
Terén: Planiny obklopené horami
Domovská planeta: Kolonisté
Politická příslušnost: Nezávislá
Status: Okupována Imperiálními vojsky kvůli výrobě zbraní a droidů.

Republika se vrací na pomoc
Pár míst v galaxii nezažilo mír slibovaný Coruscantskou dohodou, stejně tak i Balmorra. Nezávislá planeta, která byla dlouhým spojencem Republiky přinášela do galaxie pokročilé droidy a zbraně z manufaktur. Teď tito pracovníci žijí a trpí pod okupací Impéria.

Brzy poté, co byla Balmorra zkolonizována v počátcích Republiky, se stala rájem pro některé z nejproduktivnějších manufaktur na hrůzostrašné zbraně a bitevní droidy ve známe galaxii. Tyto vojenské objekty spolu se strategickou pozicí blízko světů Jádra mají vliv na to, že je Balmorra neustále ve stavu války. Jelikož Sithové viděli možnosti manufaktur na Balmoře rozhodli se ji obsadit. Odpovědí na to bylo poslání vojáků Republiky na pomoc Balmorranům, aby zajistili jejich svobodu.

Zatímco válka devastovala a rozšiřovala se, vyčerpaná Republika už si déle nemohla dovolit posílat vojáky na Balmorru, a tak se vlny a vlny vojáků stahovali z Balmorry, aby se přesunuli na jiné planety v galaxii. Vlivem Coruscantské dohody byla Republika nucena oficiálně ukončit pomoc. Malé tajné jednotky vojáku však zůstaly aby podpořili odpor, ale Balmorrani věděli co se stalo, byli opuštěni. I tak nebylo Impérium schopné převzít plnou kontrolu nad Balmorrou.

Teď, roky po dohodě, přeskupená a přestavěná Republika pokouší limity míru s Impériem a posílá zpět vojáky které stáhnula. I když Balmorrani přijímají pomoc Republiky, nesnaží se schovat jejich hněv za to, že je Republika před lety opustila. Mezitím Impérium posiluje své postavení na planetě, odhodláno přivlastnit si zbraně na Balmoře a ukončit tento konflikt jednou provždy.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Comments are closed.