Guildy

Spojte se s Vašimi přáteli k prozkoumání galaxie

Chcete utvořit tým s ostatními hráči a pokořit nejtěžší výzvy ve hře? Naprosto se ponořit do role-play světa Star Wars? Koordinovat taktiku s věrnými parťáky v PvP? Ať už je Váš herní styl jakýkoliv, ve Star Wars: The Old Republic Vám členství v guildě pomůže dosáhnout Vašich cílů. Navíc potkáte nové lidi a pobavíte se s kamarády.

Ve SWTOR budete prozkoumávat galaxii bok po boku jiným hráčům, často s nimi budete také spolupracovat na překonání neuvěřitelných výzev. Připojení do guildy Vám pomůže nalézt síť hráčů, jejichž zájmy doplňují ty Vaše. Pomůže Vám to zůstat v kontaktu s kamarády, které znáte i mimo hru, i novými přáteli, nalezenými během Vašeho SWTOR dobrodružství. I když přidání se do guildy není nezbytnou součástí v postupu hrou, může to značně umocnit Váš zážitek ze hry v mnoha směrech:

 • Dobrodružství
  Členové guildy často spojí svoje síly, aby překonali skupinové questy, Flashpointy, a raidy. Je dobré znát svoje parťáky, obzvláště ve velkých bitvách, které vyžadují komplexní taktiky.
 • Socializace
  Guild chat poskytne Vám a Vašim přátelům soukromý kanál ke komunikaci. Tím je vytvořena živá in-game atmosféra během Vašeho hraní.
 • Pomoc v nesnázích
  Členství v guildě Vám také poskytne přístup do komunity přátel, kteří jsou zrovna ve hře a mohou tak rychle zodpovědět Vaše otázky, pomohou Vám učinit rozhodnutí během vývoje Vaší postavy.
 • Soutěžení
  Spoluprací se mohou členové guildy stát silným a respektovaným týmem v PvP soubojích.
 • Získávání kreditů
  Členové guildy se mohou domluvit na rozdělení Crew Skillů, což guildě umožní maximalizovat znalost a produkci jednotlivých craftovacích odvětví.

Typy guild jsou, stejně jako typy serverů, 3: PvE, PvP, RP.

 • PvE je zaměření převážně na boj proti počítačem ovládaným protivníkům
 • RP je nastavené stejně jako PvE, rozdíl je v samotném RP (role-play), tzn. že hráči píšou a vystupují, jako by opravdu byli onou herní postavou
 • PvP má stejně hodnotný obsah jako PvE, s tím rozdílem, že je zde mnohem více možností pro boj hráče proti hráči

 

Pokud chcete teprve začít hrát, neváhejte a přidejte se k nám do guildy Imperial Czech Alliance (Sith Imperium) na realmu The Red Eclipse. Tento realm má HIGHT populaci ve špičkách, najdete zde dost čechů.

Comments are closed.