Crew Skills

Galaxie Star Wars: The Old Republic je plná vzácných materiálů, schémat pokročilých technologií a lákavých příležitostí, ale jaký hrdina má čas osobně se věnovat tolika věcem? Žádný. Naštěstí má každý k dispozici posádku věrných společníků, tak proč by nemohli něco dělat oni? Crew Skill systém umožní využívat všeho, co galaxie nabízí, bez nutnosti obětovávat čas věnovaný vašim dobrodružstvím. Můžete přiřadit jednotlivé členy posádky na sbírání materiálů, výrobu užitečných a cenných kusů výbavy či je dokonce vyslat na samostatné mise, které všem na lodi přinesou nepřeberné množství výhod a odměn.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Vaše loď by se dala považovat na domov jak pro vás, tak vaší posádku. Zatímco budete zkoumat galaxii a postupovat v příběhu, můžete na dálku předávat příkazy posádce na lodi. Budete je moci vyslat na sběr materiálů, výrobu věcí či na speciální mise. Někteří společnici budou lepší v jednom z oborů, který odráží prostředí, odkud pochází. A čím lepší bude jejich mínění o vaší osobě, tím lépe budou pracovat.

Budete mít možnost zvolit si tři profese, ve kterých chcete váš tým specializovat. Na výběr máte z těchto kategorií:

 

 

 

––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

Gathering (Sběr)

Při zkoumání planet v galaxii narazíte na množství exotických materiálů a cenných informací. Se správným tréninkem budete vy a vaše posádka schopni získat materiály ze zničené technologie, nabourávat se do počítačových systémů a hledat vzácné artefakty. suroviny a informace, které takto získáte, lze prodat, nebo je vaše posádka může využít na výrobu užitečných předmětů. Jestli chcete, můžete využít všechny tři sloty pro Crew Skills na tento druh činností.

Seznam Gathering schopností:Při zkoumání planet v galaxii narazíte na množství exotických materiálů a cenných informací. Se správným tréninkem budete vy a vaše posádka schopni získat materiály ze zničené technologie, nabourávat se do počítačových systémů a hledat vzácné artefakty. suroviny a informace, které takto získáte, lze prodat, nebo je vaše posádka může využít na výrobu užitečných předmětů. Jestli chcete, můžete využít všechny tři sloty pro Crew Skills na tento druh činností.

 • Archeology: schopnost najít věci jako krystaly do světelných mečů nebo starodávné artefakty
 • Bioanalysis: schopnost získávat genetický materiál ze zvířat a rostlin
 • Scavenging: schopnost získat použitelné materiály a součástky ze staré či zničené techniky
 • Slicing: schopnost získat přístup do zabezpečených počítačových systémů a bezpečnostních schránek, které obsahují cenná data a vzácná schémata

––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

Crafting (Výroba)

Ať už váš tým získává materiály sám, nebo je má odjinud, vždy jsou základními kameny pro výrobní proces. Podle toho, jak se rozhodnete specializovat, budete moci vyrábět zbroje, zbraně, implantáty nebo jiné typy užitečného vybavení. Tyto předměty pak můžete používat sami, nebo je nabídnout na prodej. Při dokončení výroby obdržíte zprávu, i když budete zrovna mimo loď, a pokud se nějaký společník vrátí s plány na nějaký zajímavý předmět, můžete zadat jeho výrobu bez nutnosti se vracet. Výroba předmětů je velice specializovaný obor, proto lze vybrat pouze jeden, ve kterém se má vaše posádka specializovat.

Seznam Crafting schopností:

 • Armormech: schopnost pracovat s kovem a elektronikou nutnými k výrobě všech druhů zbrojí
 • Armstech: schopnost vyrábět blastery, pušky a jejich vylepšení
 • Artifice: jemné umění sestavování Jedijských a Sithských artefaktů
 • Biochem: výroba posilujících chemických látek a biologických implantátů
 • Cybertech: technická zdatnost potřebná pro vytváření zařízení a součástek pro droidy a high-tech brnění
 • Synthweaving: schopnost vytvářet lehčí obleky a brnění nabitá nadpřirozenou silou

––––––––––––––––––––––––––––––––––––-

Missions (Mise)

Mise jsou unikátním prvkem Crew Skill systému. Posíláte společníky napříč galaxií v honbě za informacemi, vzácnými předměty, či jiné úkoly, které vám přinesou odměnu. Při použití Missoin skillu vyberete jednoho společníka, zvolíte pro něj misi ze stále se měnící nabídky, a pošlete jej pryč. Máte na výběr z velké škály možností – je vaše posádka plná nadšenců do výzkumu? Milovníků komplexních vyjednávání? Jedinců s oblibou v obchodu s ilegálním zbožím? Každá možnost má svůj druh odměn a výhod. Některé vám dokonce mohou získati body Světlé/Temné strany.
Stejně jako u ostatních schopností, společníci provozují mise samostatně a až skončí, vrátí se s výsledky. Této kategorii lze přiřadit všechny dostupné sloty pro Crew Skills

Seznam Mission schopností:

 • Diplomacy: umění uspořádat a vést různé druhy vyjednávání
 • Investigation: umění sledovat stopy a náznaky vedoucí k cenným tajemstvím
 • Treasure Hunting: schopnost vyhledat a získat vzácné předměty prostřednictvím sledování několika vodítek
 • Underworld Trading: zkušenost v obchodování s ilegálním zbožím a službami

 

Comments are closed.