Companions

Každý Star Wars hrdina potřebuje společníka. Han Solo měl Chewbaccu (Žvejkala), Luke měl R2-D2 – dokonce i Jabba měl chechtající se ještěří opici, Salaciouse B. Crumba. Tyto postavy doplňují hráčovy silné stránky, nebo slabiny a poskytují doprovod na epické cestě, kterou nevyhnutelně podstoupí. Ať už jsou bojovní, přátelští, koketní nebo jenom pro dobré zasmání, společníci vždy přispívají Vašemu dobrodružství.

Ve Star Wars: The Old Republic, se k Vám připojí celá řada těchto společníků. Někteří se přidají kvůli dobrodružství, někteří kvůli bohatství a někteří z důvodů, které Vám nebudou známy ještě dlouhou dobu ve Vašem dobrodružství. Společníci sahají od inteligentních droidů až po bizarní mimozemšťany, od počestné princezny, až po gaunerského piráta. Každá profese ma svoje vlastní, unikátní Společníky.

Při cestování galaxií Vaši společníci poskytnou komentáře, informace o zápletkách a směr k věcem co by Vás mohli zajímat – každý ze svojí vlastní unikátní perspektivy. Společníci také na sebe mohou vzít roli Vašeho svědomí a pokusit se ovlivnit Vaše rozhodnutí. Na druhou stranu Vy budete ovlivňovat je a změníte jak se budou vyvíjet při postupování příběhem. Podle vašich rozhodnutí se někteří ze společníků stanou Vašimi nejbližšími přáteli, někteří dokonce i milenci a pár se jich může stát i Vašimi nepřáteli!

Ve Vašem putování budete brzo představeni Vašemu prvnímu společníkovi. Ale jak se budete stávat zkušenějšími, připojí se jich k Vám více. Při cestách s Vašimi společníky je lépe poznáváte, také se budou stávat silnějšími, ale hlavně Vás uvedou i do unikátní série úkolů a odměn. Navíc budete mít možnost vylepšovat Vaše společníky rozmanitým vybavením.

Jak Váš tým roste a zlepšuje se, naskytnou se nové možnosti, strategie a taktika. Když máte namířeno do „Kobky“ na Belsavisu, koho si vezmete aby Vám hlídal záda a vypomáhal zbytku týmu? Vezmete si vojáka tvrdého jako hřeb, který od Vás a Vašich spojenců udrží pozornost nepřáte?  Nadaného bojového medika, který může udržet všechny naživu? Nebo si vezmete Vašeho věrného Astromecha, jehož počítačové dovednosti mohou být jedinou nadějí na dokončení mise? Toto jsou jen některé z možných rozhodnutí, které budete muset vykonat při brouzdání galaxií s Vašimi společníky ve Star Wars: The Old Republic.

 

Comments are closed.