Corellia

Poloha: Světy Jádra
Terén: Městská krajina
Domovská planeta: Corelliané
Politická příslušnost: Galaktická Republika
Status: Republika se bojí, že má Impérium nezanedbatelný vliv na krále.

Symbol svobody
Zakládající člen Galaktické Republiky, Corellia je jedním z nejrušnějších center podnikání v galaxii a má nejvyšší strategickou významnost. Kromě toho, že je to střed pro podnikání společností z celé galaxie a velkého vlivu v Senátu, Corellia je také rodištěm mnoho ekonomických, politických a vojenských vůdců. Zatímco Coruscant je symbol síly a tradice Republiky, Corellia je důkazem vynalézavosti a respektu pro osobní a ekonomickou svobodu.

Hlavní město na Corellii je Coronet City, je to vzor efektivního průmyslu smíchaný s ekologickou estetikou. Odhodlaní udržet krásu a individualitu svého světa, Corelliani uchránili široké pásy zeleně v srdci města. Za touto sofistikovanou fasádou se však hned pod povrchem skrývá spoustu korupce. Vliv společností vždy řídil Corellianskou politiku a Corelliani to akceptují jako přijatelnou cenu za svobodu a ekonomickou prosperitu.

I přes jejich laxní právní systém jsou Corelliani známí jako neochvějně věrní Republice. Právě z tohoto důvodu byly zvěsti o Imperiálním vlivu na místní vládu ignorovány… až do teď. Nic nebylo oficiálně potvrzeno spolehlivými zdroji, ale oficiální komunikační kanály mezi Corellií a Republikou byly náhle a záhadně přerušeny.

Holo-video a obrázky z Corellie ukazují rozšířenou destrukci v Coronet city, a i když teroristický útok nebyl vyloučen, někteří lidé mají strach, že situace může být mnohem vážnější. Ať už je však situace jakákoliv, tak je jasné, že vytrvalý duch Corellianských lidí přežil. Věřte, že Republika se nezastaví před ničím, aby uchránila tuto planetu, která je tak důležitá pro její infrastrukturu a kulturu.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Comments are closed.