FAQ

Kdo jsou BioWare?

BioWare vyvýjí počítačové, konzolové, handheldové a onlinové hry založené na bohatém příběhu a zapamatovatelných postavách. Od svého založení v roce 1995 vytvořilo některé světově nejvíce prodávané tituly, oceněné Baldur’s Gate a sérii Neverwinter Nights, Star Wars: Knights of the Old Republic. Dále také vytvořilo Jade Empire a Hru roku 2007, Mass Effect. V studiích v Edmontonu, Kanadě, Austinu a Texasu nyní Bioware tvrdě pracuje na epické fantasy RPG Dragon Age : Origins společně s dalšímy neoznámenými projekty. V roce 2008 bylo BioWare odkoupeno jedním z největších světových vydavetelů Electronic Arts.
Pro více inforamcí o BioWare můžete navštívit www.bioware.com.

Jakou má Star Wars: The Old Republic a Star Wars : Knights of the Old Republic spojitost?

Star Wars: The Old Republic se odehrává přibližně 300 let po událostech Knights of the Old Republic (KOTOR). V závěru Jedijské Občanské Války v KOTORu Revan odletěl do neznámého vesmíru aby hledal velkou hrozbu pro Republiku, rostoucí Sithské Impérium vedené záhadným Imperátorem, který planoval pomstu svým odvěkým Jediským nepřátelům. Místo Revana se však z neznámého vesmíru vrátilo Sithské Impérium a vyhlásilo válku Republice která trvala desetiletí.Nyní, i přes nesnadné příměří vytvořené Coruscantskou Dohodou, rostoucí napětí v oddělených systémech opět hrozí tím že rozerve galaxii.

Jak daleko je Star Wars : The Old Republic od filmů?

Star Wars: The Old Republik se odehrává více jak 3500 let před vzestupem Darth Vadera. Nejsilnější Sithské impérium v historii se vynořilo z hlubokého vesmíru, aby zaútočilo na Republiku a její legendární Jedijské ochránce. Po desetiletích války bylo mezi Republikou a Impériem ustanoveno křehké příměří, ale události ve hře směřují galaxii zpátky k totální válce.

Co je Star Wars™: The Old Republic™?

Star Wars: The Old Republic představuje nový přístup do onlinové zábavy, s velkolepým příběhem, dynamickým systémem soubojů a převratným systémem společníků. Hra se odehrává we Star Wars™ galaxii přibližně 300 let po událostech Star Wars™ : Knights of the Old Republic™. Jedná se o Massive Multiplayer Online (MMO) hru.

Jaké jsou minimální systémové požadavky pro Star Wars: The Old Republic™?

Minimální konfigurace:

Operační systém: Windows XP/Vista/Windows 7
Mechanika: DVD
Procesor: 2100 MHz
Operační pamět: 2000 MB RAM
Grafická karta: 3D grafická karta se 256 MB

Doporučená konfigurace:

Operační systém: Windows XP/Vista/Windows 7
Mechanika: DVD
Procesor: 2600 MHz +
Operační pamět: 4000 MB RAM
Grafická karta: 3D grafická karta se 512 MB

Bude možné cestovat i na ostatní světy?

Ano, budete mít možnost cestovat na spousty planet které se objevily ve Star Wars filmech a ve Star Wars: Knights of the Old Republic. Dále zde bude několik pár nových planet a hvězdných systémů k prozkoumání.

Můžu hrát sám?

Jsou zde některé výzvy, které nelze dokončit bez spolupráce s ostatními, ale většina hry půjde hrát bez ostatních.

Comments are closed.